CHZ Coin 2022 Geleceği ve Yorumları

CHZ Coin 2022 geleceği hakkında veriler geçmiş verilerden yararlanılarak yapılmaktadır. CHZ Coin 2022 konusunda yapılan değerlendirmeler bu coinin ilk zamanlarda yaşadığı değer kaybı telafi etmesinin ardından oldukça olumludur. 0,90 seviyesinin üstüne çıkan bu kripto para mart ayında bir pump oluşturmuş ve tüm yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Hafta başında yükselme vaadinde bulunan kripto para, yaptığı anlaşmalar ile umut vaat etmektedir. 2021 sonuna doğru 1,5 doları geçmesi planlanan coin Bitcoin düşüşü ile klasik seviyelerinde ilerlemeye başlamıştır. Bir gecede 0,4 oranında değer kaybı yaşayan CHZ Coin gecelik olarak bakıldığında yatırımcıları zarara sokmuştur.

CHZ Coin 2022 Projesi Nedir?

CHZ Coin 2022 projesinin ne olduğu hakkında bilgiler arasında 2018 yılında Malta’da kurulduğu yer almaktadır.  HX Entertainment şirketi’nin geliştirdiği bu kripto para uzun ismi ile Chiliz şeklinde bilinmektedir. Alexandre Dreyfus tarafından kurulan bu şirket Ethereum blok zincirini kullanan bu tokeni geliştirmeye devam etmektedir. ERC20 protokolüne sahip bu coin 8,88 milyar adet arz ile sabitlenmiş durumdadır. Dolaşımda olan miktarı ise 5,8 civarıdır. Bu kripto paranın madenciliği yapılmamaktadır. İşlemci gücüne dayanmayan madenciliği ile dikkat çeken bu kripto para Socios ve Chiliz gibi bir merkeze sahip olmayan varlıklar arasındadır.

CHZ Coin 2022 Projesi ile Ne Amaçlanmaktadır?

CHZ Coin 2022 projesinin gayesi spor için odaklanmış, hem sporu hem de eğlenmeyi seven ve bu aktiviteleri dijital hale getirmeyi amaçlayan bir projedir. Blok zinciri tabanlı çalışan bu proje Socios platformu ile entegre olarak çalışmaktadır. Bu kripto para sayesinde taraftarlar farklı spor kulüpleri ile etkileşim kurabilmektedir.

CHZ Coin 2022 Projesinin Öne Çıkan Özellikleri Hangileridir?

CHZ Coin 2022 projesinin önemli özellikleri arasında taraftarların ve spor kulüplerinin arasında bir köprü görevi görmek yer almaktadır. CHZ Coin 2022 tokenlerini satın almak için Chiliz kullanmak gerekmektedir. Taraftar tokenleri ise genel olarak Socios formunda çalışmakta ve tarafların aktif olarak kulüpleri ile etkileşim kurabilmesini sağlamaktadır.

CHZ Coin 2022 Kullanım Alanları Hangileridir?

CHZ Coin 2022 kullanıldığı alanlar arasında şunlar yer almaktadır:

  • Halka arz edilen taraftar tokenleri
  • Socias sayesinde etkileşim kurulan spor kulüpleri
  • Bazı eğlence bültenleri

CHZ Coin 2022 Uzmanların Yorumları

chz coin 2022 uzmanlarin yorumlari

CHZ Coin 2022 hakkında yapılan yorumlar arasında şunlar yer almaktadır:

  • En güçlü taraftar tokenleri arasında yer alan CHZ Coin piyasa için önemli bir paya sahiptir. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana önemli bir destekçi kitlesi kazanan bu kripto para ilk çıktığı projesi ile benzersiz olmayı başarmıştır.
  • Son üç haftalık CHZ Coin verilerinin incelenmesi ile bu coinin gösterişli organizasyonda yer almasına rağmen birim fiyatında bir değişim olmadığı saptanmıştır. Bunun üzerine üreticiler Coin Base hamlesine geçmiştir. Yapılan bu hamlede işlem hacmi büyütülmüş ve büyük beklentiler içerisindeki yatırımcıların kitlesini memnun etmek amaçlanmıştır.
  • Bir hafta öncesinde Coin Base içerisinde yer alan bu coinin, Chiliz piyasasında beklediği etkiyi göstermediği saptanmıştır. Coin Base listesi sonrasında bu coiniçin beklenen artış tutarı yüzde 50 iken yalnızca yüzde 19 oranında büyüdüğü saptanmıştır. Bu durum ilgili coinin bireylerde memnuniyetsiz hissi yaratmasına neden olmuştur.
  • Piyasadan beklediği hamleyi alamayan yatırımcılar birkaç gün önce bir darbe ile karşılaşmıştır. İlgili coin bir an içerisinde değer kaybeden rakamsal verilerin mart ayı düzeylerine kadar gerilemiştir. Yaşanan geri girişim yüzde 15 civarında olduğu saptanmıştır.
  • Yaşanan son düşüşün ardından piyasa üzerinde kara bulutlar dolanmaya başlamıştır. Genel düşüşün izlerine dair herhangi bir yorum yapılamamaktadır. Yapılan yorumlar da zamansal bazda tutmamaktadır. Piyasa geneli ortaya çıkan yoğun belirsizlikler insanların kafalarını bulandırır iken CHZ üç aylık dönemdeki en düşük değerini ortaya koymuştur. Bu durum yatırımcıların söz konusu yatırımlarından vazgeçmesine neden olmuştur.
  • CHZ Coin konusunda uzmanlar ortadaki bu ani artış ve azalmaların normal olduğunu belirtmektedir. Pek çok kripto para borsası aynı CHZ gibi belirli dönemlerde artış ve azalmalar yaşayabilmektedir. Bahsi geçen bu istikrarsızlıklar yıl boyunda devam edebilmektedir.
  • CHZ Coin 2022 senaryoları bu coinin bir anda yükselmeye başlayabileceğine işaret etmektedir. Bu senaryoların ne zaman gerçekleşeceği ya da gerçekleşip gerçekleşmeyeceği gibi konular net olarak belli değildir. Ayrıca artış yaşansa bile bu artışın tam olarak yüzde kaçlık olacağı ile ilgili uzmanlar bir ifadede bulunamamaktadır.

Ayrıca Dropshipping Nedir? Nasıl Yapılır? 2022 Kapsamlı Rehber Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Yorum yapın