Faturalı Hatta Kredi Fırsatı 2022

Faturalı hat üzerinden alınan krediler, güncel olarak birçok kişi tarafından tercih edilmek istenen bir durumdur. Ancak faturalı hatta kredi imkanı, düşünüldüğü gibi fatura üzerine çekilen ve her ay faturaya ek olarak ödeme imkanı mevcut olan bir durum değildir. Bu nedenle de faturalı hattına kredi çekebileceğini söyleyen kişilere hemen güvenilmemesi, kişisel veri verirken de kişilerin dikkatli olmaları gereklidir.

Faturalı hatta kredi Veren firmalar Hangileridir?

Faturalı hat sahiplerine kredi imkanı sunan firmalar, güncel olarak mevcut değildir. Hiçbir banka ya da telefon operatörü, yalnızca faturalı bir hatta sahip olan kişilere kredi sunmaz. Bu nedenle de faturalı hatta sahip olan kişileri yanıltmaya çalışan kişilere karşı çok dikkat edilmelidir.

Kredi Alamayanlar Kredi Almak İçin Ne Yapmalıdır?

Kredi talepleri reddedilmiş kişilerin uygulaması gerekenler, güncel olarak şöyle sıralanmıştır:

 • Bankalar ile yapılan işlemlerin düzenli bir şekilde devam ettirilmesi gereklidir. Yapılan ödemelerin bankaların telefon uygulamaları üzerinden yapılmaları, EFT ve havale işlemlerinin özellikle bir banka üzerinden sürekli ve düzenli olarak yapılması,kredi alımını kolaylaştırır.
 • Kredi notu düşük olan kişileri borçlarını kapatmaları daha kolay kredi alma ve kullanma imkanına sahip olmalarını sağlar. Kredi notunun yükselmesi, bankaların gözünde kişileri daha güvenilir yapabilir.
 • Düzenli, sürekli ve sigortalı bir işte çalışılması, kredi alma ihtimalini yükseltir. Birçok banka, bünyesine kredi başvurusu yapmış olan kişilerin en az 3 aydır sigortalı bir işte çalışıp çalışmadığına dikkat ederler.
 • Kişilerin adlarına çıkarılmış olan kredi kartlarının asgari tutarı yerine tüm borcun kapatılması, bankaların insanları daha güvenilir ve finansal anlamda ödemelerini düzenli yapacaklarını düşünmelerini sağlar.

Kredi Puanım Düşükse Nasıl Kredi Çekebilirim?

Kredi notu düşük kimselerin kredi çekme durumları, genellikle daha düşük tutarlı kredi çekme taleplerinde bulunmaları ile olumlu sonuçlanabilir. Kredi notu düşük olan kişiler, daha önce yaptıkları düzensiz ödemeler dolayısıyla yüksek tutarlı kredi talebinde bulunurlarsa bankalardan onay alamayabilirler. Talep edecekleri düşük tutarlı krediler, daha kolay onay alacak ve kişilerin ihtiyaçlarını daha kolay giderecektir.

Turkcell Nakit Kredi Veriyor Mu?

turkcell nakit kredi veriyor mu

Turkcell üzerinden nakit kredinin alınabilmesi, Turkcell hattı kullanan kişilerin şu adımları izlemesi sayesinde gerçekleşebilir:

 • Turkcell menü uygulamasına girilir.
 • “kredi” sekmesine girilerek sisteme üye olunur.

Bu iki adımın uygulanmasından sonra Turkcell müşterileri, faturalı hatta kredi alabilirler. Kullanabilecekleri kredi tutarının bilgileri, bu iki adımın sonrasında kişilere iletilir. Turkcell müşterileri, talepleri doğrultusunda bu kredi kullanım tutarlarının tümünü ya da bir kısmını kullanabilirler.

Hangi Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Veriyor?

Gelir belgesi olmadan kredi kullanma imkanı veren bankalar, güncel olarak şöyle sıralanmıştır:

 • Akbank
 • TEB
 • İş Bankası
 • ING Bank
 • Enpara
 • Burganbank

Bu bankaların kefil ya da gelir belgesi talep etmeden verdikleri kredi tutarları, genellikle 10.000 TL’dir. İhtiyaç kredisi başlığı altında kredi imkanı sunan bankalar, ödemelerini de kişilerin gelir düzeylerine göre belirlerler.

Kredi Başvurunuz Olumlu Sonuçlanmıştır Ne Demek?

Kredi başvurusunun olumlu olarak sonuçlandığı mesajı, bankaların online kanalları üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olan kişilerin banka tarafından ön onay aldıkları anlamına gelir. Ön onay işlemi tamamlanmış olan kişiler, başvurdukları kredi türüne göre gerekli olan evrakları ile beraber ilgili bankaların şubelerine gidebilirler. Evrakların eksiksiz olmasından ve bankanın onay verişinden sonra kişiler, kredilerini kolaylıkla kullanabilirler.

Hangi Banka Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veriyor?

Kredi notunu göz önünde bulundurmadan ihtiyaç sahiplerine kredi veren bankalar, 2022 yılı için şöyle sıralanmıştır:

 • Qnb Finansbank
 • Enpara
 • Ziraat Bankası
 • Akbank

Bu bankalar, kişilerin kredi notlarını göz ardı ettikleri gibi isimlerinin kara listede olup olmadığına da bakmazlar. Bu nedenden dolayı da güncel olarak aktif hizmet veren bankalar arasında en çok ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alırlar.

Financell Kredi Limiti Nedir?

Financell’in kredi limiti, Turkcell müşterilerinin kullanabilecekleri faturalı hat kredi tutarı imkanıdır. En az 3 aydır Turkcell operatörüne bağlı faturalı bir hat kullanan kişiler, kendilerine tanınan 7.250 TL olan kredi limitini kolaylıkla kullanabilirler. Talepleri doğrultusunda da aylık olarak yapabilecekleri ödemeleri belirleyerek faturaları ile beraber ödeme yapabilirler.

Sitemizden Akbank Artı Para Nedir? Nasıl Kullanılır? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın