Ziraat Bankası POS Destek Hattı

Ziraat Bankası POS uygulaması sunan bir bankadır ve sunduğu poslar için de destek hattı oluşturmuştur. Bu hat üzerinden pos üzerinde yaşanan her sorun için pos destek hattının aranması mümkündür. Ziraat Bankası üye iş yeri ve pos uygulaması ile birçok avantaj sunmaktadır. Sanal ödeme alınması noktasında da tüketiciyi destekleyen Ziraat Bankası pos destek hattına ulaşmak son derece kolaydır. Ziraat pos desteğinden yararlanmak isteyenlerin destek hattındaki yetkililer ile iletişime geçmesi gerekir. İsteyen her işletme Ziraat Bankasının pos ve üye iş yeri uygulamasından kolaylıkla yararlanabilir.

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı Nedir?

Ziraatbank pos destek hattı, bankanın pos hizmetinden yararlanan üye iş yerleri için geçerli olan bir destek hattıdır. Ziraat Bankası pos destek hattına bağlanmak için aranması gereken özel bir telefon numarası belirlenmiştir. Bu telefon numarası ile pos ile ilgili tüm soru ve sorunlar temsilciye yönetilerek kısa sürede çözüme ulaşılabilir. Ziraat Bankası pos destek hattının telefon numarası şu şekildedir:

  • 0 850 202 35 00

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası destek hattı iş saatleri için bir sınırlama bulunmamaktadır. Bu destek hattı 7 gün 24 saat boyunca istenildiği zaman kullanılabilir. Bayramlar ve özel günlerde dahi hizmet veren destek hattına bağlanmak da oldukça kolaydır. Destek almak isteyen, soruları olan ve sorununu çözmek isteyen her üye iş yeri bu telefon numarası üzerinden destek hattına bağlanabilir. Ziraat Bankası pos destek hattı üzerinden sadece sorunlar çözülmemektedir. Ayrıca öneri, şikayet ve yorumlar için de pos destek hattı ile görüşme düzenlenebilir. Ziraat pos desteği bir iletişim merkezidir ve kullanıcıların konu ile ilgili olan ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kurulmuştur.

Pos Destek Hattında Hangi İşlemler Yapılır?

Ziraat destek hattının kullanım amacı pos kullanan üye iş yerlerinin işlerini ve iletişimini kolaylaştırmaktır. Bu amaçlar doğrultusunda kurulan pos destek hattında yapılan işlemler şu şekildedir:

  • Pos cihazında yaşanan sorunları çözmek
  • Pos cihazı ile hesaba aktarılan para ile ilgili danışmak, bilgi almak, işlem yaptırmak,
  • İşlem iptali
  • İşlem onayı
  • Bilgi paylaşımı
  • İade işlemi
  • Pos cihazı yetkilendirmesi

En sık yapılan işlemlerdir. Pos destek hattı üzerinden işlem yapmak isteyen üye iş yerlerinin araması gereken telefon numarası 0 850 202 35 00 olarak belirlenmiştir. Bu telefon numarası üzerinden işlem yapılması istenir.

Ziraat Bankası Pos Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ziraat bankasi pos cihazi basvurusu nasil yapilir

Ziraatbank pos cihazı başvurusu bankanın kurumsal başvurularından yapılabileceği gibi pos cihazı için açılan özel internet sitesinden de yapılabilmektedir. Bu site bankkartpos.com.tr uzantılı bir internet sitesidir. İlgili adres üzerinden tüm iş yerleri Ziraat Bankasına pos başvurusu yapabilir. Pos başvurusu yapmak için belirlenen bu çevrim içi platformun yanı sıra bankanın fiziksel şubesi üzerinden de başvuru yapılabilmektedir. Gerekli dokümanları teslim etmek ve hızlı işlem için genellikle çevrim içi kanallar tercih edilir.

Pos Cihazı Başvuru Sonucu Nereden Öğrenilir?

Ziraat pos başvuru sonucunu öğrenmek isteyenlerin başvuru kanalını ziyaret etmesi gerekmektedir. Bu sayfa üzerinden yapılan işlemin takibi mümkündür. Pos cihazı başvurusunun öğrenilmesinde başvuruda izlenen adımlar izlenir. Müşteri hizmetleri ve banka şubesi üzerinden de süreç ile ilgili sorgu yapılmasına izin verilmektedir. Banka şubesi ve müşteri hizmetlerinden işlem yaparken bireysel değil kurumsal bağlantı sağlanması gerekir.

Pos Cihazı Slip Rulo Ziraat Bankasından Mı Alınır?

Pos cihazı slip rulo banka tarafından verilen bir üründür. Cihaz ile gönderilir ve bittiği zaman tekrar banka ile iletişim kurularak yenisi talep edilebilir. Bu talebi oluşturmak için ise 0 850 202 35 00 numaralı telefonun aranması gerekmektedir. Eğer telefon üzerinden ulaşılamıyor ise bu durumda kurumsal internet şubesine girerek işlemler menüsünden slip rulo talebi oluşturmak mümkündür.

Pos Cihazından Yapılan İşlemler Ziraat Hesabına Ne Zaman Yatırılır?

Pos cihazına yatan parayı almak Ziraat Bankası tarafından belirlenen süre içerisinde tamamlanır. Pos cihazından yapılan tüm ödemeler gün sonu alındıktan sonra kişinin hesabına aktarılmaktadır. Bu hesaba aktarılma süreci genellikle 1 gün sürmektedir. Eğer hesaba aktarılmamış bir gün sonu var ise Ziraat pos desteği için belirtilen hat ile iletişime geçilebilir.

Sitemizden Hata Kodu 57 Nedir, Nasıl Çözülür? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın