Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2022 I 25+ Firma

Ücretsiz bayilik veren birçok firma bulunmaktadır. Bazı firmalar hiçbir şart olmaksızın bayilik vermekte bazıları ise belirli şartlar karşılandığında ücretsiz bayiliği onaylamaktadır. Ücretsiz bayilik alınabilen firmalar Türkiye’de hizmet veren ve vermeye devam eden firmalardan oluşur. 2022 yılı içerisinde ücretsiz bayilik talebi oluşturulabilecek birçok marka ve firma bulunmaktadır.

Teminatsız Bayilik Veren Firmalar Var Mı?

Teminat olmadan bayilik alınabilen firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar aracılığı ile girişte herhangi bir ödeme yapmadan ve teminat göstermeden bayilik alınması mümkündür. Teminatsız bayilik alınabilecek firmalar şu şekildedir:

 • Nanolife nanoteknoloji
 • Saray Döner
 • Sabun Dünyam
 • Akçalı Enerji
 • Triples Oto Bakım Ürünleri

Bu firmalar bayilik için de ücret talep etmemektedir. Triples Oto Bakım Ürünleri ise yüzde 60 kar oranı sunmaktadır.

Online Bayilik Veren Firmalar Hangileridir?

Online bayilik veren firmalar Türkiye’de henüz aktif ve yaygın bir şekilde çalışmaya başlamamıştır. Farklı ülkelerden Türkiye’ye verilen bayilikler bulunur. Bu firmalar ise genellikle fiziksel mağaza, dükkan ve iş yeri gibi temas gerektiren alanlar için bayilik verir. Başka ülkelerden Türkiye’nin alabileceği bazı firma bayilikleri şu şekildedir:

 • Döner Stop
 • Hatay Döner
 • Doğa Mangal
 • New Joy
 • Göçmen Börekçisi
 • Next Accessory
 • Cellini

Bu firmalar aynı zamanda Türk firmalarıdır ve başka ülkelere bayilik verilebileceği gibi dış ülkelerden de Türkiye’ye bayilik verilebilir.

Kahve Bayiliği Veren Firmalar Hangileridir?

kahve bayiligi veren firmalar hangileridir

Ücretsiz kahve bayiliği almak isteyenler için geniş bir yelpaze sunulmamaktadır. Global ölçekte çalışan çoğu kahve firması, ücretli bayilik satmakta ya da kara ortak olmaktadır. Bunların yanı sıra sermaye ile bayiliğe girilmesi de istenebilmektedir. Ücretsiz ve düşük ücretli bayilik veren kahve firmaları şu şekildedir:

 • Osso Kahve
 • Ayneş Kahve
 • Kahveci Efendi

Tudors Gömlek Ücretsiz Bayilik

Tudors ücretsiz bayilik veren ancak kara ortak olan bir sisteme sahiptir. Yüzde 40 kar marjı isteyen ve bunu aynı zamanda yeni bayiye de sunan özel sistemli yerler arasında bulunur. Bayilikler için ayrıca eğitim desteği sunmakta ve markayı iyi ve etik yansıtacak değerler aktarılmaktadır. Ücretsiz bayilik alınabilen firmalar arasında yer alır.

Flames Pizza Ücretsiz Bayilik

Flames Pizza bayiliği başvuru yapan kişi, girişim ve şirkete göre değişkenlik gösterir. Sektörün en başında olan ve özellikle genç yaşlardaki bireyleri destekleyebilmek adına ücretsiz bayilik verebilmektedir.

Tepe Çay Ücretsiz Bayilik

Tepeçay bayiliğialmak için başvuru yapıldığında franchaise ücreti olmadığı görülmektedir. Tepeçay bayiliği almak isteyen kişiler ilk etapta bayilik için herhangi bir ödeme yapmamaktadır.

AutoClup Ücretsiz Bayilik

Teminatsız bayilik Autoclup tarafından sağlanan bir özelliktir ve ayrıca yeni bayilik açısından da ücret talep edilmez. Autoclup tarafından herhangi bir bedel istenmeden bayilik açılmasına izin verilir.

Polo Garage Ücretsiz Bayilik

Şartlı ücretsiz bayilik Polo Garage’nin uyguladığı bir sistemdir. Sadece alışveriş merkezlerinde açılmasını talep eder ve bu alışveriş merkezlerinin de şehrin en yoğun ve en iyisi olmasını ister. Şartlar sağlandığında ücretsiz bayilik verir.

DeFacto Ücretsiz Bayilik

Defacto bayiliği almak için müşteri temsilcisi ile görüşmek gerekir. Belirli şartlar sunan Defacto, şartı yerine getiren kişilerin ücretsiz bayilik almasına izin verebilmektedir. Dönemlere göre Defacto’nun şartları değişir.

Mavi Jeans Ücretsiz Bayilik

Ücretsiz ve eğitimli bayilik Mavi Jeans tarafından sağlanan bir bayilik türüdür. Bayilik verilmeden önce kapsamlı bir anlaşma yapılır ve yeni bayiliğe birçok eğitim verilir. Bu eğitimlerin alınması zorunludur.

Zara Ücretsiz Bayilik

Şehir şartı olan ücretsiz bayilik Zara’nın belirlediği bir şarttır. Zara’nın kendi belirlediği şehirlerde bayilik açıldığı zaman ücretsiz bayilik vermekte ya da ücreti çok düşük tutmaktadır. Zara bayiliği almak için şehirlerin kontrol edilmesi önemlidir.

Koton Ücretsiz Bayilik

Mekan şartlı bayilik Koton’un uyguladığı bir yöntemdir. Sadece kalabalık ve yoğun yerlerde bayilik açılmasına izin verir. Gelen başvuruları da konumuna göre değerlendirmeye alır. Bu değerlendirme sonucunda ise ücretsiz bayilik verir.

Tatlıses Çiğköfte Ücretsiz Bayilik

Uluslararası bayilik Tatlıses Çiğköfte tarafından verilen bir bayilik türüdür. Tatlıses Çiğköfte sadece Türkiye içine değil yurt dışına da bayilik verir. Ücretsiz bayilik alınabilen firmalar arasında bulunmaktadır. Yurt dışına açılan bayiler için 30 bin Türk lirası ödeme şartı bulunmaktadır.

Sitemizden Ziraat Bankası POS Destek Hattı. Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın