BKM Express Nedir?

BKM Express kullanım amacı sanal alışverişlerde ödeme aşamasını daha güvenli ve pratik kılmaktır. Bir ödeme sistemi olan BKM Express, Paraf dünyasına ait bir alt sistemdir ve çevrim içi alışverişler için sık sık tercih edilir. İnternet siteleri üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenli kılmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak gibi hedefler doğrultusunda çalışmaya başlamıştır. BKM Express istenilen her internet sitesinde güvenle kullanılabilmektedir. BKM Express üzerinden yapılan ödemeler sisteme kaydedilebilir ve kart bilgilerinin tekrar girilmesine gerek kalmadan tekrar ve tekrar kullanılabilir. BKM Express sunduğu bu avantajlar nedeni ile sık sık tercih edilmektedir.

BKM Express Ne Zaman Kuruldu?

BKM Express kuruluşu 1990 yılında olmuştur. Kart kullanımlarının başlaması ile kurulan BKM, 1990 yılından beri aktif olarak çalışmaya ve işini geliştirmeye devam etmektedir. Senet gibi belge karşılığı para verme işlemlerinin yerini kredi ve kredi kartı uygulamalarının alması Express’in sektörde ilerlemesini sağlamıştır. BKM Express günümüzde hem ulusal hem de uluslararası ölçekte hizmet vermeye devam etmektedir.

BKM Express Ne İşe Yarar?

BKM Express’in işlevi temelde bir dijital cüzdan olmasıdır. Yeni nesil bankacılık sistemleri üzerine çalışan ve kendini bu sektörde ileri seviyelere taşıyan bir sisteme sahiptir. Express kolay bir altyapı ile hizmet verir ve ücretsiz bir uygulamadır. BKM Express ücretsiz olmasının yanı sıra güvenli hizmet garantisi de sunmaktadır. Sisteme girilen kredi kartı ve banka kartına dair kapsamlı bilgi almayan Express, sadece belirli numaraları sisteme kaydeder. Kartın kaydedildikten sonra tekrar kullanılabilmesi için ise belirli bir güvenlik ve şifreleme sistemi bulunmaktadır. BKM Express ile isteyenler kartlarını dijital cüzdana dönüştürebilir isteyenler ise ödemelerini bu kanal üzerinden gerçekleştirebilir.

BKM Express’in Avantajları Nelerdir?

BKM Express’in Avantajları Nelerdir?

BKM Express avantajları sunduğu kampanyalar ve değişmeyen temel özellikleri ile kendini göstermektedir. BKM Express’in avantajları şu şekildedir:

 • Ücretsiz olması
 • Güvenilir olması
 • Hızlı işlem özelliğinin bulunması
 • Kredi kartı ve banka kartının sisteme kaydedilebilmesi
 • Dijital ve yeni nesil ödeme kanallarına adapte olması
 • İlk alışverişe indirim sağlaması
 • Findeks kredi notuna dair yapılan ödemelerin düşük olması
 • Farklı çevrim içi satış yapan mağazalarda indirimlerinin olması

BKM Express’in avantajları arasında yer alır. Express sunduğu avantajlar nedeni ile sık sık tercih edilir ve internet sitelerine ödeme yöntemi olarak entegre edilir.

BKM Express Nasıl Kullanılır?

BKM Express’in kullanılması oldukça basittir. Kolay ara yüzü ve internet sitelerine entegre edilebilir oluşu ile zorlanmadan kullanılır. BKM Express’i kullanmak isteyenlerin yapması gereken ilk işlem sanal ödemelerini yaparken ödeme yöntemi olarak BKM Express’i seçmek olmalıdır. Express seçildikten sonra ödeme ekranına gitmek için yeni sayfa açılacak ve Express sistemine üye girişinin yapılması gerekecekti. Ödeme yapmak için üye girişi tamamlandıktan sonra aynı link üzerinden ana ödeme sayfasına ulaşmak mümkün. Bu sayfa üzerinden güvenli ödeme yapılabilir, kredi kartı ya da banka kartı bilgileri kaydedilebilir ve daha sonra daha kolay işlem gerçekleştirilir. BKM Express’in kullanılması son derece kolaydır.

BKM Express’in Mobil Uygulaması Var Mı?

BKM Express mobil uygulama üzerinden de kullanılabilen bir platformdur. Sistemin hem internet sitesi hem de mobil uygulaması bulunmaktadır. Mobil uygulama üzerinden kampanya ve ayrıcalıklar hakkında daha hızlı bilgi edinmek ve müşteri hizmetlerine ulaşmak daha pratiktir. Ayrıca kart ayarları, kart değişikliği, kart kaydını silme ve / veya kart ekleme gibi işlemler için de Express’in mobil uygulaması kullanılabilir. BKM Express mobil uygulaması üzerinden indirimli işlem yapmak ve indirim kodlarına ulaşmak da mümkündür.

BKM Express’e Nasıl Başvuru Yapılır?

BKM Express’e başvurmak için öncelikle üye olmak gerekir. Üyelik sistemi ile çalışan BKM Express’ten işlem yapmak için üyelik aşamalarının tamamlanması önemlidir. Express üyeliği için gereken bilgiler şu şekildedir:

 • Adı ve soyadı
 • Cep telefonu numarası
 • E – posta adresi
 • Giriş şifresi

Bu bilgiler sisteme girildikten sonra üyelik işlemi tamamlanır ve Express kullanıma hazır hale gelir. Üye iş yeri olmak için üye olunduktan sonra başvuru süreci başlatılabilir. Üye iş yerlerinin hangisi olduğunu öğrenmek için de BKM Express’in üye iş yeri listesi kullanılabilmektedir.

Ayrıca Banka Kartında Hesap Numarası Nerede Yazar? Detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın